Till Riksförbundet
Gå till distrikt
  • Hem
  • Blogg
  • Utomhusmiljö vid Sörtorpagården

Utomhusmiljö vid Sörtorpagården

Torsdagen den 5 maj träffades föreningens styrelse och några entusiatiska föräldrar med idéer om hur utomhusmiljön vid Sörtorpagården skulle kunna utvecklas och förbättras. En arbetsgrupp bildades och sammankallande är Veronica Olsson, telefon 0707-291518 och mejladress: veronicao_@hotmail.com.

Gruppen får ”fria händer”, så att säga, men förslagen ska förstås förankras i föreningens styrelsen, som också beslutar om ansökningar. 

Information om cookies

Bygdegårdarna och dess undersidor använder ibland cookies för att underlätta ditt besök på vår hemsida. Om du inte vill att vi lagrar cookies på datorn kan du stänga av detta i inställningarna för din webbläsare. Du kan läsa mer på minacookies.se